Gwóźdź programu

Gwóźdź programu

Rolę pieca doceniamy dopiero wtedy, gdy ten w środku zimy odmówi posłuszeństwa. Na szczęście zdarza się to bardzo rzadko, a najnowsze piece nie mają nic wspólnego z tradycyjnymi kopciuchami. Podobnie jak domowe świece. Te, przy odrobinie magii, a raczej technologii led, wniosą do domu ciepłą i romantyczną atmosferę, bez najmniejszego ryzyka. A zaczynając od początku, to na początku zawsze są gwoździe.

Piec na pellet, od lat na straży domowego ciepła

Znajdziemy go w większości domów. Dzielnie stoi na straży domowego ciepła i gwarantuje niezawodną pracę w trudnych warunkach. Piec na pellet. To jedno z najpopularniejszych źródeł energii. Niemal bezobsługowy, większość modeli wyposażonych jest w intuicyjny panel dotykowy, a do tego trwały i ekonomiczny. Jeśli dodamy do tego czystość, czyli brak szkodliwych popiołów i brudzących, kłopotliwych w spalaniu cząsteczek, otrzymujemy produkt doskonały. Łatwy w obsłudze, przyjazny dla środowiska i trwały. Warto dodać, że większość pieców wyposażona jest w rozmaite systemy wspomagające. Automatyczne podajniki, czyszczenie i wiele innych procesów, które do tej pory wymagały obsługi, dziś odbywają się samoczynnie. Można jechać na urlop. Piec sam zadba o ciepło w domu.

Przytulnie, zmysłowo i bezpiecznie. Świeca led z ruchomym płomieniem

Oswoić płomienie. Sprawić by dawały ciepło, ale nie parzyły. Cieszyć się jasnym, przytulnym, ciepłym blaskiem, ale bez charakterystycznego zapachu i konieczności spalania. Czy to w ogóle możliwe. W sprawach trudnych, jak zwykle z pomocą przychodzi technika. I to nie ta zaawansowana, ale dobrze znana i powszechnie stosowana. Świeca led z ruchomym płomieniem daje wszystko to, czego oczekujemy od świec stosowanych w domu, bez niepożądanych skutków ubocznych. Żadnych przykrych zapachów, żadnego zagrożenia pożarowego, tylko miarowy, ciepły blask i niepowtarzalna atmosfera. Już nigdy nie poplamisz nic woskiem i nie będziesz musiał zastanawiać się, czy na pewno zgasiłeś świeczkę, obawiając się pożaru. Nic z tych rzeczy. Najwyżej wyczerpią się baterie.

Nieprzecenione gwoździe budowlane

Nie ma takiej budowy, która powstałaby bez ich użycia. Dzięki nim możemy postawić do pionu niejedną konstrukcję, zespolić wiele elementów lub trwale połączyć ze sobą różne materiały. Gwoździe budowlane, bo o nich oczywiście mowa są filarem każdej budowy. Zmieniają się technologie, mijają pokolenia, a wciąż na placach budów można usłyszeć miarowe uderzenia młotków. Od delikatnych prac, po najmocniejsze połączenia.